Tuule Grupi põllumajandusettevõtted pakuvad suveks tööd ja praktikavõimalusi

Tuule Grupi põllumajandus-ja loomakasvatusettevõtted Saaremaal ja Muhumaal pakuvad saabuval suvel huvilistele tööd ja praktikavõimalusi. Kui sa tead kedagi, kes teab kedagi, kellele meeldib töö loomadega või töö masinatega ja kes otsib suveks uusi väljakutseid, siis anna talle sellest võimalusest julgelt märku või jaga seda uudist!

Tuule Gruppi kuuluvad ka 5 põllumajandusettevõtet, milles töötab kokku 57 inimest, hooajaliselt tööjõu vajadus aga suureneb. Mitmel pool Saaremaal ja Muhumaal peavad grupi firmad kokku ligikaudu 3000 veist. Hellamaal, Pöides, Laimjalas, Mustjalas, Pihtlas, Kihelkonnas ja Kogulas asuvates lautades olevast karjast on 500 piimaveised, ülejäänud aga erinevad lihaveised – nii puhtatõulised kui ristandid. Põllumajandusettevõtted tegelevad lisaks ka taimekasvatusega ning tegevus laieneb pidevalt.

Seepärast pakuvad Tuule Grupi põllumajandusettevõtted huvilistele võimalust tulla suvel lisa teenima või praktikale erinevatele loomakasvatuse eriala õppuritele või ka spetsialistidele. Kui oled farmitööline, lüpsja, traktorist, veterinaararst, loomakasvatus- või taimekasvatusjuht, võib Tuule Grupis leiduda just sulle huvi pakkuv töökoht.

Täpsem info: kaie@tuulegrupp.ee või telefonil 5333 8890.