Peetri Keskuse ehitusel löödi kopp maasse

27. augustil alustas Nordecon AS Tallinna lähedal Rae vallas Peetri Keskuse ehitustöid. Kohalikke elanikke ehitustegevus ei häiri, keskus valmib 2019. aastal. Esimesena alustas Nordecon pinnase koorimisega, tegemist on madala ning maapealse ehitisega, mistõttu ei ole suuremaid kaevetöid plaanis.

Täna, 28.08 esitleti töömaad ajakirjanikele, kohalikele elanikele, koostööpartneritele ja teistele huvilistele. Uudishimulikke oli kohal rohkelt, oodata on ka suurt fotode ning postituste tulva sotsiaalmeedias.

Keskuse arendaja Compakt Kinnisvara ning ehitaja Nordecon AS esindajate kinnitusel kulgeb projekt plaanipäraselt, kohalikke elanikke ehitusega ei häirita ning hoone valmib tähtaegselt. Peetri Keskus hakkab piirkonna inimestele pakkuma igapäevaseid toidu- ja tarbekaupu, sportimisvõimalusi, iluprotseduure ja teisi vabaaja tegevusi. Teeninduskeskusse tulevad restoran, spordisaalid, tenniseväljakud, apteek, perearstikabinet ning teised esmatasandi teenused. Ehitatakse lõpuni ka Küti tee lõik Vana-Tartu maanteeni, millega tagatakse jalakäijatele turvaline liikumine.

Teeninduskeskuse vahetus naabruses on kool ja lasteaed, ühte paika koondatud igapäevased teenused aitavad hoida kokku aega ja kütust ning vähendada liikluskoormust. Keskuse juurde valmib 109 kohaga parkla, kuid sellele pääseb mugavalt ligi ka jalgsi või kergliiklusvahendiga.

 

Peetri  Keskuse arendaja Compakt Kinnisvara kuulub Saaremaa ettevõtja Vjatšeslav Leedo firmasid koondavasse TuuleGruppi.