Naabrist parem Siret: see on lahe kogemus meile kõigile

Saaremaa Lihatööstuse juhiabi Siret, keda Tuule Grupi kolleegid teavad enamasti stiilse kleidi ja kõrgete kontsade järgi, tõmbas selga tööriided ning haaras kätte kellu. Telesaates „Naabrist Parem“ ehitab tiim Ardo ja Siret korteri aga hoopis Ardo vanimale tütrele Hedyle.

„Ardo otsis Tallinnas gümnaasiumis õppivale Hedyle korterit, kuid seda õiget ei leidunud kuidagi. Otsingute käigus jäi silma üleskutse osaleda telesaates ning Ardo täitiski avalduse ära. Korteriotsing jätkus ning avaldus oli juba meelest läinud, kui tuli teade, et Ardo ja Siret valiti 100 meeskonna seast finalistideks. Castingul hindajatele meie idee meeldis ning nüüd ongi projekt töös,“ meenutab Siret Läets telesaatesse jõudmise lugu.

Siret ütleb, et mõte telesaatesse minna hakkas kõigile tiimi liikmetele kohe meeldima: „Mul on alati olnud huvi sisekujundamise vastu, kuigi õppinud ma seda ei ole. Kui Ardo Hedyle kodu otsides telesaate mõttest teatas, uskus Hedy meie tiimi edusse kohe.“ Ja telesaate mõttega oli Hedy juba seepärast rahul, sest vahetusõpilasena Ameerikas ta just teleproduktsiooni ja meediat õppiski – lisaks oma kodule saab ta telesaates osaledes ning seda oma blogis kajastades hindamatu erialase kogemuse.

Esimene saade sarjast läheb eetrisse kolmapäeval, 28. märtsil. Saate finaal jõuab vaatajateni juunis ning võitja välja valimisel saavad hääletada ka televaatajad. Sireti ja Ardo projektil saab silma peal hoida Facebookis lehel Naabrist parem Ardo ja Siret, samuti Hedy blogis https://hedyblogi.wordpress.com.

Foto: Liis Lepik, TV3